ÖVRIGT / Mattor / Shirvan 4696025
nr 469 6025
Shirvan
Tidigt 1900-tal, 140x232, jämnt ställvis hårdare slitage, even partly heavier wear
Utrop:
4.500 kr
Såld:
3.500 kr
måndag 28 maj 2007
28 maj
TEMA Orientaliska mattor 5
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 5